Polityka, kulisy partyjne

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 

Witam serdecznie.

               Szanowni Państwo na łamach tego serwisu przedstawię Wam kulisy działania jednej z partii politycznych w naszym kraju. Wybaczcie mi bo imienia nie podam, ale to tylko z obawy przed zemstą działaczy partyjnych. Wszystko co opiszę  wydarzyło się faktycznie.

             Przez  kilka lat byłem aktywnym działaczem w  partii  PS… każdy wie o jaką partię chodzi mam nadzieję. Ustawiłem dzięki temu swoje dzieci i rodzinę, córka ma stanowisko kierownicze w AriM… , syn jest zastępcą burmistrza itd. Ogólnie mówiąc rodzina ustawiona do końca życia. W zaszłym roku postanowiłem zrezygnować z członkostwa  , bo już miałem dość tego całego burdelu.

Zjazdy partyjne to jedna wielka popijawa i dogadywanie co kto komu załatwi i za co, załatwianie posad i stanowisk w urzędach, a w nocy jedna wielka orgia seksualna. Młode dziewczyny puszczają się z tymi starymi capami z wyższych stanowisk, za pracę, albo za pomoc w sprawach urzędowych jednym słowem burdel.  Główne tematy to takie: komu trzeba pomóc, komu anulować mandaty, kogo poratować finansowo, kogo wybronić w sądzie, jaką firmę wpuścić na rynek i ile kasy za to wziąć, jakie działki i za ile i komu oddać, kto ma wygrać przetarg itd. Itp.

           Ludzie nie wierzcie w to że PS… to partia rolnicza i że ma jakieś tradycje oprócz pijaństwa i nierządu, tradycją u nich jest kolesiostwo i kumoterstwo pilnują tylko swojego biznesu a nie dbają o los wyborców.

           PS… to największa dziwka Polskiej sceny politycznej trzymali z komunistami i teraz trzymają z tymi co są przy korycie. Czyli oddają się każdemu od kogo mają korzyści jak dziwka. Nazywają się zielonymi a są raczej arbuzami z wierzchu zielony a w środku czerwony jak komuna.

    Nazwa PS…  moim zdaniem oznacza Polska  Socjalistyczno …….

   W nazwie tej PS…  brakuje ostatniej litery,  nie podaję jej tylko dlatego żeby nie zostać oskarżony przez byłych kolegów o naruszenie ich powiedzmy dobrego imienia.

Pozdrawiam wszystkich wyborców.

Były polityk  PS… .